Akce organizované IO ZČU

Kancelář International Office pravidelně pořádá akce pro studenty a zaměstnance ZČU, i pro zahraniční návštěvníky.

Kancelář International Office se aktivně zapojuje do organizace různých akcí, které jsou určeny nejen pro studenty a zaměstnance univerzity, ale i pro zahraniční hosty a návštěvníky, protože organizování kulturních a společenských událostí podporuje mezinárodní spolupráci a integraci v akademickém prostředí. Mezi naše nejvýznamnější akce patří Staff Week, kde se setkávají zaměstnanci univerzit z celé Evropy. Další významnou událostí je Erasmus Night, zde mají studenti a studentky ZČU možnost sdílet své zkušenosti z pobytů v zahraničí a motivovat tak své spolužáky, aby také vycestovali do zahraničí. Na závěr akademického roku pravidelně pořádáme Farewell Dinner, ta je určená pro zahraniční studenty, kteří zakončují svůj pobyt na univerzitě.